O nas

Centrum Psychologii Pracy

Firma „PSYCHO-CENTR” Centrum Psychologii Pracy jest prężnie rozwijającą się firmą oferującą swoje usługi w zakresie szeroko rozumianej psychologii pracy.

„PSYCHO-CENTR” dzięki wykwalifikowanemu zespołowi psychologów, aparaturze oraz testom psychologicznym rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne pozwala uzyskać rzetelną, wiarygodną i obiektywną ocenę predyspozycji psychologicznych, psychomotorycznych oraz intelektualnych Państwa pracowników.

„PSYCHO-CENTR” zatrudnia wykwalifikowanego psychologa – orzecznika uprawionego do badań psychologicznych kandydatów ubiegających się do objęcia zawodu sędziego oraz osób posiadających lub ubiegających się o pozwolenia na broń.

Centrum Psychologii Pracy „PSYCHO-CENTR” to jedyna w swoim rodzaju pracownia psychologiczna, gdzie spotkają się Państwo z wyjątkowym profesjonalizmem, szczególnymi kompetencjami i wysoką kulturą obsługi klienta.

Firma posiada najnowocześniejsze obecnie na rynku urządzenia diagnostyki psychotechnicznej. Ich ważnym atutem jest pełna automatyzacja i współpraca z komputerami klasy PC, które przyspieszają przetwarzanie zgromadzonych danych. W efekcie czas badania pojedynczej osoby skraca się – z kilku godzin do kilkudziesięciu minut. Dodatkowo system jest w stanie rejestrować wyniki uzyskiwane przez kilka osób diagnozowanych równocześnie na kilku różnych urządzeniach. Dane w bazie, w końcowej fazie badania są przedstawione osobom badanym co zwiększa samoświadomość badanych w zakresie swoich słabych i mocnych stron – pozwala to zmaksymalizować bezpieczeństwo zachowań Państwa pracowników podczas wykonywanych obowiązków.

Firma „PSYCHO-CENTR” wyposażona jest również w najnowocześniejszy sprzęt przenośny do badań psychotechnicznych dla operatorów wszystkich maszyn i osób pracujących na wysokości. Przyjeżdżając do klienta i wykonując badania w siedzibie danej firmy, spełniamy tym samym życzenia wielu pracodawców pozostawiając pracowników w swoim zakładzie pracy. Dodatkowym atutem jest fakt, iż pracownicy badani w swoim miejscu pracy mniej się denerwują, stresują co wpływa również na wyniki badań.