Badania Kierowców Oława

Zapraszamy na badania do naszego Nowego Oddziału w Oławie. Wykonujemy badania psychologiczne (psychotechniczne) dla kierowców osobowych samochodów służbowych kat.B, kierowców busów, samochodów ciężarowych, autobusów, kierowców pojazdów uprzywilejowanych, a także kierowców po zatrzymaniu prawa jazdy za alkohol, za punkty, za wypadek, itp. Przeprowadzamy także badania psychotechniczne dla operatorów wózków widłowych, suwnic, żurawi, walców, koparek i ładowarek oraz dla osób pracujących na wysokości. Badania przeprowadzamy w miłej i bezstresowej atmosferze. Zarejestruj się już dziś!

ul. Sportowa 6 F lok. 2
( vis a vi Stadionu )
55-200 Oława
REJESTRACJA - kom. 600-354-854


PSYCHO-CENTR jest pracownią psychologiczną uprawnioną przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego do specjalistycznych badań psychologicznych kierowców z zakresu psychologii transportu.
Psycholodzy i wszystkie oddziały firmy posiadają wszelkie niezbędne uprawnienia. Oferujemy dogodne lokalizacje gabinetów w Centrum miast lub w Przychodniach, aby można było wykonać kompleksowo także badania lekarskie.Badaniami psychotechnicznymi i orzecznictwem z szeroko rozumianej psychologii pracy oraz psychologii transportu zajmujemy się od ponad 10 lat, dzięki czemu posiadamy niezbędną wiedzę, umiejętności, kwalifikacje i doświadczenie. Wykonując zawód psychologa transportu naszym największym atutem jest profesjonalizm i rzetelność badań. Przykładamy ogromną wagę do przyjaznej, miłej i niestresującej atmosfery. Zwracamy uwagę na samopoczucie osób badanych - zawsze gwarantujemy pomoc, dyskrecję, uprzejmość i wyrozumiałość oraz szanując czas naszych Pacjentów - szybkie przeprowadzenie badania. Naszym kolejnym atutem są szybkie terminy badań oraz możliwość wykonania badań wyjazdowo - wykonujemy w siedzibie danej firmy bez konieczności opuszczania zakładu pracy przez pracowników. Posiadamy profesjonalny sprzęt przenośny firmy Psychotronics, który umożliwia łatwe i sprawne przeprowadzanie badań grupowych.