Badania kierowców Brzeg

Dla naszych klientów z miejscowości Brzeg, przeprowadzamy badania kierowców mobilnie. Na zlecenie wykonujemy badania dla kierowców autobusów, busów czy pojazdów uprzywilejowanych ale również jeżeli masz pracownika któremu udostępniasz samochód służbowy na kat.B. Nasze centrum posiada najlepiej przeszkolonych psychologów pracy, którzy pozwolą idealnie ocenić twój stan zdrowia. Zapraszamy do kontaktu z nami.

Jako pracownia psychologiczna PsychoCentr wychodzimy na przeciw potrzeb rynkowych i tak znaleźliśmy się w Brzegu (woj. opolskie, powiat brzeski). Kierowcy którzy wykonywali u nas badania, komunikowali nam o zapotrzebowaniu na takie usługi na terenie właśnie brzegu. Dlatego wykonując zawód psychologa transportu, musimy pokazać nasz największy atut czyli profesjonalizm i rzetelność badań.

W naszej pracowni panuje przyjazna i spokojna atmosfera, która pozwala badanemu na bezstresowe podejście do serii badań. Szanujemy naszych pacjentów dlatego stawiamy na dyskrecję, wyrozumiałość, a dodatkowo badania wykonujemy szybko bez zbędnego czekania. Jako że jesteśmy wpisani na listę Marszałka Dolnego śląska w zakresie przeprowadzania specjalistycznych badań psychologicznych dla transportu. Posiadamy ponad 10-cio letnie doświadczenie i tysiące zadowolonych klientów.

Już dziś zadzwoń do nas i zarezerwuj dogodny termin! Telefon: 600-202-123

MAPA